PILNE!!!

SZANOWNI RODZICE I OPIEKUNOWIE!

Dyrekcja szkoły informuje, iż w przeprowadzonym przez działające na terenie placówki organizacje związkowe referendum, nauczyciele naszej szkoły zadeklarowali wolę przystąpienie do strajku, którego rozpoczęcie planowane jest na dzień 8 kwietnia 2019 roku.

Nauczyciele biorący udział w akcji strajkowej nie będą podejmowali w tym okresie działań edukacyjnych oraz tych o charakterze opiekuńczo – wychowawczym.

W związku z powyższym prosimy, abyście Państwo w okresie akcji strajkowej nie przysyłali dzieci do szkoły.

Bardzo prosimy o zrozumienie sytuacji i zapewnienie dzieciom opieki.

O wyjątkowych przypadkach, w których dzieci wymagają zapewnienia opieki zastępcze, proszę informować Dyrektora szkoły w terminie do dnia 5 kwietnia 2019 roku.

O wszelkich zmianach dotyczących przedmiotowej sprawy będziemy informować Państwa na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej i Facebooka szkoły.