Konkurs Piosenki Turystycznej

23.10.2015 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 15 wzięli udział w konkursie „Piosenki Turystycznej”. Wśród uczestników naszej szkoły były zarówno zespoły jaki i soliści. Zespół „ Najmłodsi w mieście”, prowadzony przez panią mgr Bożenę Gredkę, w kategorii zespoły z klas I -III zajął I miejsce. Natomiast zespół „Rozśpiewani”, prowadzony przez panią mgr Elżbietę Leja-Toporek zajął III miejsce. W kategorii solistów klas I-III otrzymaliśmy wyróżnienia, które wyśpiewały: Aleksandra Bojko z klasy III (prowadzona przez panią mgr Bożenę Gredkę) Karolina Lofek z klasy II (prowadzona przez panią mgr Elżbietę Brusik-Mikos). Wśród solistów w kategorii wiekowej klasy IV – VI, miejsce I na podium zajęła prowadzono również przez panią mgr Bożenę Gredkę – Natalia Oleksy. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym dzieciom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Solistki