Szkolny Konkurs Talentów

Jak co roku w naszej szkole organizowany jest przez Samorząd Uczniowski Szkolny Konkurs Talentów dla klas IV-VI. W tym roku zgłosiło się dużo kandydatów, którzy zaprezentowali swoje talenty. Zacne Jury w składzie: przewodnicząca Pani Marzena Ćwiląg, Pani Krystyna Malara oraz przewodnicząca Szkolnej Rady Uczniowskiej Michalina Nowak wybrało tegoroczne talenty. Na pierwszym miejscu uplasowały się: Olga Rogólska z klasy 5b i Paulina Furman z klasy 6a, które w duecie zagrały na skrzypcach, na drugim miejscu znalazła się Jagoda Sadziak z klasy 6a, na trzecim Julia Łukajczyk z klasy 5b. Dodatkowo w tej edycji konkursu widzowie zasiadujący na scenie mogli oddać głos na swojego faworyta. W tym roku nagroda publiczności powędrowała do Edyty Zdunek z klasy 6b.
Pozostali uczniowie biorący udział w szkolnym konkursie talentów: Magdalena Mirowska (4a), Agnieszka Natanek (4b), Karolina Kacprzak (5a), Daniel Piętak (5a), Róża Radzicka (5a), Milena Kopciak i Maja Pastucha z klasy 5b.
Wszystkim serdecznie gratulujemy !