„Kolorowanka na nudę”

W listopadzie, w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny przygotowany przez panią Elżbietę Brusik-Mikos. Konkurs skierowany był do dzieci z klas I-III, a celem konkursu było kolorowanie, jak się okazało wcale nieprostych, kolorowanek. Do konkursu przystąpiło 30 osób. Dla dzieci zostały przygotowane 3 rodzaje kolorowanek, dostosowane do poszczególnych grup klasowych. Mali uczniowie kolorowali kolorowanki w obecności nauczyciela, i okazało się, że wcale to nie było takie proste. Kilka osób niestety nie zdążyło skończyć pracy w określonym czasie. Jednak zauważyć było można, że wydawałoby się banalne kolorowanie, dało dzieciom wiele radości. Poniżej przedstawiamy rozstrzygnięcie szkolnego konkursu.

Jury w składzie:

– mgr Aleksandra Guśtak,

– mgr Marta Orzechowska,

– mgr Magdalena Kral

przyznało następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

KLASY 1:

– I m-ce: Adrianna Sikorska I a

– II m-ce: Oliwia Kulińska I c

-III m-ce: Martyna Kaducka I b

KLASY 2:

– I m-ce: Oliwia Stadler II d

– II m-ce: Hanna Sławik II c

-III m-ce: Natalia Radko II c

KLASY 3:

– I m-ce: Eliza Karwacka III a

– II m-ce: Jakub Larysz III b

-III m-ce: Amelia Dorosz III a

GRATULUJEMY I ZACHĘCAMY DO KOLOROWANIA!!!