Akcja blogowa Szkoły z Klasą 2.0

UWAGA : Akcja blogowa – Zaprojektuj szkołę
Blogowe akcje to nie lada gratka dla każdego blogera Szkoły z Klasą 2.0!

Drodzy Uczniowie!
Waszym zadaniem będzie zaprojektowanie szkolnej przestrzeni, ale nie takiej zwykłej Pomyślcie nad tym jak powinna wyglądać szkoła otwarta na uczniów i naukę – jak wyobrażacie sobie przestrzeń, w której przyjemnie byłoby się Wam uczyć, nawiązywać współpracę z innymi uczniami czy nauczycielami, odpoczywać na przerwach itp. Następnie przygotujcie projekt jednej ze szkolnych sal, przestrzeni wspólnych lub nawet całej szkoły.
Projekt możecie przygotować ręcznie. Jednak zachęcam również do wykorzystania narzędzi komputerowych, np. Paint, Canva czy innych. Wasze projekty znajdą się na stronie szkolnego blogu!
Projekty możecie wykonywać samodzielnie albo w grupach – możecie podzielić się różnymi miejscami w szkole, tak żeby każda osoba z zespołu zaprojektowała inne pomieszczenie. We wpisie na blogu możecie również napisać więcej na temat Waszej wymarzonej otwartej przestrzeni szkolnej, opisać to co przedstawiliście w Waszym projekcie.
Akcja w naszej szkole trwa do 15 stycznia 2016 r. Projekty proszę przynosić do koordynatora projektu.
Dla najbardziej aktywnych uczniów czekają upominki.

Zachęcam do wzięcia udziału w akcji wszystkich uczniów,
Wojciech Mikos – koordynator projektu.