Święta, święta, święta…

W naszej szkole już na kilka dni przed świętami było bardzo świątecznie. Radosnej atmosferze świątecznej sprzyjały migotliwe dekoracje na korytarzach i w salach lekcyjnych, przystrojone choinki, kolorowe stroiki, łańcuchy czy lampki. Na początku grudnia odwiedził nas także Święty Mikołaj i częstował słodkościami!

Tuż przed świąteczną przerwą uczniowie klas 2a i 2d zaprezentowali piękne jasełka. Dzieci zachwyciły talentami. Tego dnia w szkole wiele się działo. Prócz jasełek uczniowie uczestniczyli również w zorganizowanych przez siebie klasowych wigiliach, które były okazją do wspólnego kolędowania, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń oraz zajadania pierników. Odbył się też konkurs świątecznej piosenki angielskiej. Muzykalni uczniowie mogli zademonstrować nie tylko swój talent wokalny, ale również znajomość języka obcego. Wszyscy uczestnicy wyśpiewali piękne melodie.

Niech świąteczno-noworoczny czas pozwoli nam wszystkim odpocząć i spędzić radosne chwile w rodzinnej atmosferze. Niech będzie to czas pełen spokoju, szczęścia i wzajemnej życzliwości, pachnący dobrymi uczynkami, mieniącymi się uśmiechami bliskich nam osób.

IMG_0283 IMG_0286 IMG_0290 IMG_0312 IMG_0280