„Bezpieczne dziecko- nie łaskotaj mnie, kiedy nie chcę”.

Nasza placówka od wielu lat współpracuje z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Jaworznie.
W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas I-III wzięli udział w zajęciach profilaktycznych
pt. „Bezpieczne dziecko- nie łaskotaj mnie, kiedy nie chcę”. Zajęcia przeprowadzone przez pracowników OIK-u zwiększyły wiedzę naszych uczniów o sytuacjach z udziałem dorosłych, które mogą być zagrożeniem dla nich, nauczyły się bezpiecznych zasad. Wychowankowie będą bardziej otwarci w mówieniu o trudnych sprawach.

W ramach podziękowania za owocną współpracę nasza szkoła otrzymała „Certyfikat ochrony dzieci przed krzywdzeniem”. Jako placówka edukacyjno- wychowawcza bardzo cenimy wszelkie formy profesjonalnego wsparcia ze strony specjalistów Ośrodka Interwencji Kryzysowej.