Festyn rodzinny

Czwartkowe popołudnie nie wróżyło dobrej aury organizatorom tegorocznego festynu rodzinnego w Szkole Podstawowej nr 15 planowanego na 3czerwca, na szczęście pogoda dopisała i w piątek było ciepło i przyjemnie. Wspólna rodzinna zabawa odbyła się w piątek i przebiegała pod hasłem „Żyj Zdrowo, Sportowo i Kolorowo”. Frekwencja w czasie całego Festynu Rodzinnego była bardzo duża. Dzięki zaangażowaniu dyrekcji, rodziców, nauczycieli i przyjaciół szkoły przygotowano mnóstwo atrakcji. Każdy, duży czy mały, mógł znaleźć dla siebie coś interesującego.

Uczestnicy festynu mogli oglądać gwiazdy w Planetarium, które w piątek zagościło w sali gimnastycznej naszej szkoły, wypić zdrowy, pyszny, świeżo wyciskany sok

owocowy, zjeść gofra, lody, popcorn. Kawiarenka, w którą zamieniła się świetlica szkolna, serwowała kawę, herbatę

i pyszne ciasta a Bar Sałatkowy proponował wiele sałatek. Dla amatorów grilla przygotowano wspaniałe szaszłyki i kiełbaski.

Pokazy sztuk walki, pokaz militarny, występy uczniów, konkursy z nagrodami, to tylko niektóre z zaoferowanych punktów programu dla przybyłych na festyn uczestników, wśród których byli dziadkowie z wnukami, rodzice z dziećmi, absolwenci, uczniowie, mieszkańcy Podłęża i Pszczelnika oraz jaworznianie zachęceni kolorowymi plakatami.

O godzinie 16:00 rozpoczął się mecz piłki nożnej pomiędzy drużyną uczniów a drużyną ,,Szczakowianki”. Około godz. 17 rozpoczął się kolejny mecz. Tym razem po jednej stronie boiska stanęli rodzice, a po drugiej nauczyciele. Kibice dopingowali obydwie drużyny.

Na zakończenie, jakże udanej pod każdym względem, imprezy zagrał zespół

,,Jerry`s Fingers”.

Pozostało nam czekać rok do następnego festynu. Na pewno będzie równie udany.

Organizatorzy festynu dziękują serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do jego organizacji i przebiegu.

Szczególnie wspomogli nas Rodzice uczniów S.P. 15, PKO BP SA,Komenda Miejskiej Policji w Jaworznie, Grupa CARGO, GSH Społem, ART COM, May Day, Komputronik, Stowarzyszenie Kupców Manhattan, Pizzeria 2-ka, Pizzeria Da Grasso, Karczma Borowa Chata, Fryzolandia, Mega Pizza, firma Artyzm, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania, Miejskie Centrum Kultury i Sportu, Kawa3Herbata, DAREX, Wrzosowa Cafe, Lodziarnia Karolczyk, Miitarna Polska i SGR, CRIPSY natural, Biedronka, Piekarnia Bigaj, II Pogodny Szczep Harcerski ,,Tormenta”.