DNI TEATRU W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 26 W JAWORZNIE

Już po raz kolejny nasza szkoła otrzymała zaproszenie na Dni Teatru organizowane w Przedszkolu Miejskim Nr 26 w Jaworznie. Ponieważ nam się zawsze tam bardzo podobało, to także w tym roku skorzystaliśmy z zaproszenia. 18.05. uczniowie klasy Ia i 19.05. uczniowie klas Ib i IIa wraz z wychowawczyniami poszli obejrzeć, co tym razem przygotowały dzieci z pobliskiego przedszkola. Jak zwykle nikt nie był rozczarowany, bo wszystko było przygotowane doskonale: dekoracje, kostiumy, aktorzy i nad wszystkim czuwające panie scenarzystki i reżyserki. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia w sumie trzech przedstawień: „O Dzielnym Szewczyku’, „Na straganie” i „Kaczkę Dziwaczkę”. Aktorzy byli tak świetnie przygotowani, że do wspólnego śpiewu dołączyli się widzowie, bo przecież wszyscy znają piosenkę o zielonym ogórku. Na koniec publiczność dała się porwać też do wspólnego tańca, bo każdy lubi „wyginać ciało śmiało”. Dziękujemy bardzo za zaproszenie! Było świetnie!