Sukcesy Agnieszki

W dniach 6-9 kwietnia  2017 roku w  Wadowicach odbył się II Ogólnopolski Konkurs  Klas Instrumentów Dętych  Szkół Muzycznych I stopnia zorganizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Wadowicach oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach.  Jury złożone z profesorów Akademii Muzycznych z Warszawy, Zurychu, Wrocławia, Poznania i Krakowa przyznało II miejsce  w kategorii klarnet Agnieszce  Natanek –  uczennicy klasy Vb naszej szkoły.

W dniach 22 – 23 kwietnia 2017 r. w Krakowie  odbył się  interdyscyplinarny XI OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  INSTRUMENTÓW  DĘTYCH „JUPITER 2017”.  Organizatorem konkursu była firma  Music Info, oficjalny dystrybutor marki „JUPITER®” oraz Szkoła Muzyczna I st. Nr 1 im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie. W kategorii klarnetu  wyróżnienie  zdobyła  Agnieszka  Natanek-  uczennica  klasy Vb.