SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA COROCZNY FESTYN RODZINNY.

W tym roku festyn odbędzie się dnia 9 czerwca (piątek) w godzinach od 15.00 –  19. 30
na terenie Szkoły Podstawowej nr 15 im. Jana Brzechwy  przy ulicy Leśnej 49, a jego hasło przewodnie brzmi „MOJA RODZINA TO SUPER DRUŻYNA”.

Jak co roku, przewidzieliśmy wiele atrakcji, między innymi te znane i lubiane przez wszystkich jak:

• grill,
  • bar sałatkowy,
  • kawiarenka
  • wielkie losowanie nagród
  • dmuchańce
  • stoisko z goframi
  • popcorn prosto z maszyny
  • lody z Bukowna
  • wata cukrowa
  • pokaz psa policyjnego
  • pokaz Klubu Sportowego Sparta
  • straż pożarna Złomek-jedyny taki wóz strażacki w Polsce
  • koncert zespołu Jerry’s Fingers

nie zabraknie też nowych atrakcji, bo jak co roku staramy się wzbogacać naszą ofertę skierowaną do społeczności uczniów, rodziców i mieszkańców dzielnicy Podłęże. Gwarantujemy wspólną świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

Jednocześnie zachęcamy rodziców i przyjaciół szkoły, do aktywnego włączenia się
w przygotowania i wsparcie nas w organizacji festynu. Chętnych prosimy o kontakt
z koordynatorem imprezy panią Katarzyną Burdą lub z sekretariatem szkoły.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ, WIĘC BĄDŹMY JAK DRUŻYNA I DZIAŁAJMY WSPÓLNIE DLA NASZEJ SPOŁECZNOŚCI.