Miejski konkurs języka angielskiego

23 maja odbył się w naszej szkole miejski konkurs języka angielskiego „Watch your tongue”, w którym wzięli udział uczniowie klas trzecich z dziewięciu jaworznickich podstawówek. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem walczyli o miejsce na podium, a o wygranej decydowała minimalna przewaga punktowa. Nie obeszło się również bez dogrywki.

Miejsce pierwsze wywalczył uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 – Szymon Kubica, miejsce drugie zajął uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 – Kamil Sobieniowski, natomiast trzecie miejsce, po emocjonującej dogrywce, zdobył uczeń naszej szkoły – Mikołaj Kurowski. Mikołaju, wszyscy jesteśmy z Ciebie bardzo dumni.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów.