MIKOŁAJKI W SP1

6 grudnia Szkolna Rada Uczniowska zorganizowała w naszej szkole wybory Miss i Mistera Szkoły. Kandydaci mieli za zadanie zaprezentować się w trzech strojach: wieczorowym, sportowym i mikołajkowo – świątecznym. Uczniowie musieli w ciekawy sposób przedstawić się przed publicznością i jury (panią Dorotą Puz, panią Katarzyną Burdą oraz Mateuszem Myrlakiem – przewodniczącym SRU). Wszyscy kandydaci byli świetnie przygotowani, a jury nie miało łatwego zadania.  Oprócz wyborów Miss i Mistera Szkoły, wszystkie klasy mogły wziąć udział w konkurencji na „Mikołajkową klasę” – dzisiaj w naszej szkole było wyjątkowo, bo mikołajkowo. Dzisiaj także został rozstrzygnięty konkurs na „Najlepszą postać Mikołaja”.

Tytuł Miss Szkoły w roku szkolnym 2017/2018 został przyznany Esterze Chowaniec z klasy 4b

II miejsce Zuzanna Biadacz z klasy 4 c

III miejsce Natalia Karasińska z klasy 5a

Misterem Szkoły w roku szkolnym 2017/2018 został Kacper Głownia z klasy 4b

II miejsce Piotr Biliński z klasy 6a

III miejsce Igor Nowak z klasy 5b

W tym dniu uczniowie konkurowali również między sobą o tytuł „Mikołajkowej klasy”.

„Mikołajkową klasą” została klasa 4b, 4c i 6a

Konkurs na najlepszą postać mikołaja:

I miejsce Dominik Żak

II miejsce Emilia Hajduga z klasy 6a

III miejsce Maja Ciołczyk z klasy 6b, Julia Łukajczyk z klasy 7b, Adrian Chuderski z klasy 4b oraz Barbara Feldek z klasy 6a

WSZYSTKIM GRATULUJEMY!