Dzień otwarty

Wtorkowe popołudnie 27 lutego br. było bardzo mrożne, ale nie powstrzymało w domu Tych, którzy chcieli odwiedzić Szkołę Podstawową nr 15 przy ul. Leśnej 49. W szkole na miłych gości – przyszłych pierwszoklasistów czekało wiele niespodzianek i dobra zabawa. Można było wziać udział w zabawach ruchowych przy muzyce, zaliczyć konkurencje sportowe, dokonać różnych eksperymentów w pracowni przyrodniczej i posłuchać ciekawych bajek w bibliotece…czyli wszystko to, czym nauczyciele tej szkoły zajmują się na co dzień. Rodzice i opiekunowie dzieci mieli okazję przy kawie i ciasteczkach poznać obszary działań SP15, niemałe osiągniecia szkoły, klasopracownie, rodzaj zajęć szkolnych i wszystko co chcieli wiedzieć, gdyż pani dyrektor Marta Kaszuba bardzo chętnie opowiadała i odpowiadała, dokonując także prezentacji multimedialnej. Warto przyjśc do naszej szkoły na dłużej niż jedno popołudnie…zapraszamy na całe 8 lat !… Jesteśmy szkołą przyjazną, bezpieczną, rodzinną, gdzie żaden uczeń nie może być anonimowy.  Poza zajęciami, o sprzyjających porach roku na młodszych uczniów czeka plac zabaw i ciekawe zajecia w świetlicy, a na wszystkich –  pyszne, domowe obiady!