Festyn rodzinny

8 czerwca, w piątkowe popołudnie, w naszej szkole zapanowała wyjątkowa atmosfera. Tego dnia odbył się coroczny Festyn Rodzinny. W tym roku pod hasłem ” Żyj z pasją”. Wspomnienia z zeszłorocznego festynu i bardzo bogata oferta sprawiły, że jak zwykle, na boisku pojawiły się tłumy. Na gości czekała kawiarenka z domowymi wypiekami i doskonałą kawą, w barze sałatkowym można było zjeść pyszne sałatki wykonane przez naszych nauczycieli, a także chleb ze smalcem, coś smacznego z grilla, frytki popcorn, gofry. Schłodzić można było się lodami, orzeźwiającą lemoniadą lub kawą mrożoną. Dla zgubienia kalorii przygotowano liczne konkurencje sportowe. Niesłabnącą popularnością cieszyła się zabawa „Kot w worku”. Niezwykle ciekawym punktem imprezy były pokazy klubu „Sparta” oraz Aikido. Dla najmłodszych czekały dmuchańce, malowanie twarzy i wata cukrowa. Chętni mogli przejść metamorfozę i zmienić swój wizerunek. Z pewnością największą atrakcją był „Złomek”. W czasie festynu uczniowie prezentowali swoje pasje i występowali przed zgromadzoną publicznością. Ukoronowaniem całej imprezy było losowanie nagród. Zabawa skończyła się tylko dlatego, że nadciągnęła burza… W dobrych humorach wszyscy rozeszli się do domów.