Sukces w Konkursie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w Konkursie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej zorganizowanym przez MCKiS w Jaworznie- Klub Podłęże. Zespół „Mali Podróżnicy z Ia” w składzie: Aniela Domańska, Emilia Kuczewska, Karol Sowa, Martyna Żak zajął II miejsce. Zaśpiewali piosenkę „Krajka”. Uczniom akompaniował na gitarze pan Józef Urbanik.

W kategorii soliści klas I-III- Julia Syrek z 1a zdobyła 2 miejsce. Zaprezentowała piosenkę „Lato w internecie”.

Nicolas Szumilas z 1a, za piosenkę „Mucha w Mucholocie”otrzymał wyróżnienie. Nikolasowi towarzyszyły „Tańczące dziewczyny”- Emilia Kuczawska, Gabriela Gancarczyk i Olga Tabor. Uczniowie zostali przygotowani przez panią Barbarę Martykę. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !