Turystyczne podsumowanie roku 2018

Uczniowie SP 15 biorą aktywny udział w rajdach organizowanych przez PTTK Jaworzno.

Są to wycieczki piesze o charakterze przyrodniczym, historycznym, regionalnym oraz wędrówki górskie.

Podczas rajdów przeprowadzany był program „ Profilaktyka i edukacja z PTTK” oraz szereg konkursów tematycznych. Uczniowie zdobywali odznaki turystyczne. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła grupa uczniów, która 21 grudnia otrzymała od Pani Krystyny Głowacz pamiątkowe dyplomy i piękne książki.

Aktywni, ambitni, zaangażowani, wytrwali turyści, dzięki którym SP 15 zajęła I miejsce w turystyce pieszej to : Agnieszka Michalik, Julia Cabała, Hanna Grzegorczyk, Zuzanna Grzegorczyk, Emilia Śmiertka, Natalia Gurgul, Liliana Cieśla, Maja Drobniak, Zuzanna Chodacka, Karol Sowa, Małgorzata Szuler, Zuzanna Gnyp ( uczniowie klas I – IV) oraz Alicja Ciołczyk, Józef Pawela, Kamil Wąsowicz, Krystian Zdunek, Michał Śmiertka, Anna Chodacka ( uczniowie klas V- VII).

Na wyróżnienie zasługują również rodzice uczestniczący w rajdach ; Państwo Katarzyna i Piotr Michalik, Państwo Katarzyna i Krzysztof Cabała, Państwo Alina i Robert Śmiertka, Pani Aneta Chmiel.

Gratulujemy i jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w imprezach turystycznych w 2019 r.

Od stycznia planujemy utworzenie Szkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego. Szczegółowych informacji udzielają Panie Krystyna Głowacz i Anna Monsior.