23 marca 2021 archive

Pilne !!! Kandydaci do klasy czwartej sportowej

Informujemy, że ze względu na sytuację epidemiczną, próby sprawnościowe do klasy sportowej odbędą się w późniejszym terminie. O nowym terminie poinformujemy za pośrednictwem strony internetowej.

Sukces

Agata Rzędzicka, Gabriela Chmiel, Aleksandra Zięba to zwyciężczynie miejskiego konkursu „Mini Playback Show” [Pokaz zdjęć]

Sukces

Uczennice naszej szkoły brały udział w wojewódzkim konkursie plastycznym „Świat to gościnny dom dla wszystkich”. Jagoda Partyka zajęła II miejsce, a Martyna Syrek, Emilia Cieśla, Agata Rzędzicka otrzymały wyróżnienie. Konkurs był organizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu i Szkołę Podstawową nr 12 w Jaworznie.

Sukces

Agata Rzędzicka z klasy 2B wygrała konkurs plastyczno – ekologiczny „Nadaj wodzie drugie życie”, który został zorganizowany przez Szkołę podstawową nr 18 w Jaworznie.