Uwaga!

Drodzy Uczniowie !

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi , którego celem jest uświadomienie jak kruchy jest „ekosystem planety ludzi”,  dlatego właśnie w tym dniu promuje się postawy proekologiczne i proklimatyczne.

Tegoroczne obchody Dnia Ziemi odbywają są pod hasłem: „ Przywróć naszą Ziemię”. Zachęcam wszystkich uczniów do włączania się w akcję związaną z obchodami  święta naszej planety i ukazania jak każdego dnia można jej pomóc. Pokażcie za pomocą filmików, zdjęć jak WY dbacie o nasze wspólne dobro – ZIEMIĘ !

Na wasze prace czekam do 25 kwietnia  (prace należy przesłać na adres wojciech.mikos@sp15.jaworzno.edu.pl).  Wszystkie pomysły zostaną nagrodzone punktami z zachowania i ocenami z przyrody lub biologii.

Pozdrawiam,

Wojciech Mikos