II Dziecięcy Memoriał Ireny Szewińskiej w Konopiskach

W dniu 16.06.2021r. odbył się II Dziecięcy Memoriał Ireny Szewińskiej w Konopiskach.

W zawodach wzięło udział prawie 400 zawodników z terenu województwa śląskiego. Wśród gości imprezy nie zabrakło polskich olimpijczyków, znanych działaczy sportowych oraz członka Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

W reprezentacji Jaworzna z naszej szkoły startowali: Magdalena Kopek i Laura Połętek w biegu na 60m, Maria Urbanik , Liliana Jasińska, Mateusz Konieczny, Yevhen Bobyk i Maksym Bondarchuk w biegu na 100m, Agnieszka Michalik, Jan Byrczek i Mateusz Mikołajczyk w pchnięciu kulą, Dmytro Koniukhov w biegu na 300m, Hanna Boborowska, Zofia Urbanik, Zuzanna Kowalska oraz Nikodem Łukajczyk w rzucie piłeczką palantową.

Wszyscy zaliczyli udany start w zawodach, największy sukces osiągnęła Zuzanna Kowalska zajmując I miejsce w swojej konkurencji.