Konkurs Pieśni Patriotycznych

Z okazji 11 listopada w naszej szkole odbył się konkurs Pieśni Patriotycznych. Tematem konkursu były piosenki o tematyce patriotycznej i żołnierskiej. Uczniowie mogą wziąć udział w konkursie w czterech kategoriach: soliści z klas I-III, zespoły z klas I-III, soliści klas IV – VIII, zespoły klas IV- VIII. Uczniowie byli oceniani w trzech kategoriach: dobór repertuaru, ogólny wyraz artystyczny, wokal. Po burzliwych obradach komisja w składzie wicedyrektor mgr Sylwia Walasik, wiceprezes GRH 1 PP I Brygady Legionów Polskich mgr Elżbieta Leja – Toporek, mgr Natalia Smagacz, oraz mgr Anna Witkowska przyznała następujące miejsca, w kategoriach:

soliści klas I-III

Miejscie I – Remigiusz Szuster, Szymon Kasprzyk

Miejsce III – Aleksandra Dziubanik

zespoły klas I-III

Miejsce I- Zespół z III a w składzie: Julia Raj, Matylda Makulska, Michał Kazimierczak, Igor Halaś, Maksymilian Piesko, Duet z III a w składzie: Emilka Michałek, Nela Gąsiorowska

Miejsce II – Zespół z III a w składzie: Antonina Zwierzycka, Milena Siudak, Natalia Ryter, Lena Mansfeld, Magdalena Janas

Miejsce III- Zespół III b w składzie: Jagoda Partyka, Aleksandra Zięba, Gabriela Chmiel

Soliści klas IV-VIII

Miejsce I – Karolina Lofek