Tydzień Kariery

Ogólnopolski Tydzień Kariery w Jaworznie – 17 października 2022 r. – 21 października 2022 r.

Już w najbliższy poniedziałek Jaworznickie Forum Doradztwa Zawodowego rozpoczyna w naszym mieście kolejną edycję Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Tym razem hasłem przewodnim jest: ZŁAP ZA STERY DO SWOJEJ KARIERY.
Jak co roku organizatorzy zadbali, żeby proponowane inicjatywy były atrakcyjne i różnorodne. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
Szkic harmonogramu Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery jest dostępny tu: https://liblink.pl/9bBuHs5HkT

Wydarzenie realizowane jest z inicjatywy Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP i objęte patronatami Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz Sektorowej Rady ds. Kompetencji  Komunikacja Marketingowa. W naszym mieście OTK dodatkowo Honorowym Patronatem objął Prezydent Miasta Jaworzna Pan Paweł Silbert.
W ramach OTK zapraszam uczniów klas VIII do udziału w konkursie literackim na opowiadanie pt. Ja za 15 lat – projektuje swoją przyszłość. Szczegóły konkursów w ogłoszeniu w dzienniku Librus.