Klasa 2a

Dnia 12 stycznia 2023 r. uczniowie klasy 2a mieli okazję odwiedzić Jadłodajnię Miejską w Jaworznie. Pani Ewa Kamysz – Szczęch zapoznała nas z funkcjonowaniem Jadłodajni, jej zadaniami oraz osobami tam pracującymi. Najpierw dzieciaki zwiedziły lokal i obserwowały pracę kucharzy, którzy przygotowywali pyszne obiady. Następnie odbyła się dyskusja na temat prawidłowego, zdrowego odżywiania. Na koniec wycieczki uczniowie zostali zaproszeni na salę konsumencką i spożywali pyszny, zdrowy obiad.
Odwiedziliśmy również Hospicjum im. Św. Brata Alberta w Jaworznie. Uczniowie zaprezentowali piękne Jasełka, a następnie odbyło się wspólne kolędowanie z Personelem i Podopiecznymi Hospicjum. Było świątecznie i bardzo wzruszająco. Pobyt dostarczył uczniom wiele niezapomnianych wrażeń.