14 czerwca 2023 archive

Festyn szkolny

Sukces

Uczennica klasy 1b Hanna Urbanik reprezentowała naszą szkołę w miejskim konkursie piosenki „Jaworek”, który corocznie organizuje SP nr 5. Hania zdobyła III miejsce za wykonanie piosenki i III miejsce za wyraz artystyczny. Gratulujemy!

Sukces

W maju odbywał się Wojewódzki Festiwal Kultury, co roku organizowany przez MDK w Mysłowicach. Nasi uczniowie zaistnieli w następujących kategoriach: wokalna – klasy 1-3: II miejsce Hanna Urbanik, III miejsce Remigiusz Szuster, wyróżnienie Mikołaj Borowski zespoły: III miejsce zespół z klasy 1b, II miejsce klasa 4c kategoria taneczna: II miejsce Hanna Partyka i Aleksandra Wysocka, …

Kontynuuj czytanie

Sukces

Nasza uczennica Agata Rzędzicka uczestniczyła w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim i zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii. Agata ma ogromny talent i potrafi go wykorzystać, gratulujemy pasji.

Sukces

W MDK Mysłowice zorganizowano wojewódzki konkurs plastyczny na temat „Śląsk to wielka rzecz”. Wzięli w nim udział uczniowie: Jakub Kalinowski z klasy 1b, który zdobył II miejsce, a Gabriela Chmiel z klasy 4c zdobyła III miejsce w swojej kategorii. Gratulujemy!