6 grudnia 2023 archive

Podziękowanie

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy razem z nami stworzyli piękny i świąteczny nastrój w naszej szkole. Dziękujemy bardzo Państwu Monice i  Tomaszowi Jałowieckim  za żywą choinkę oraz Pani Sylwii Pluta, Pani Oli  Burba, Pani Magdalenie  Sitko, Pani Barbarze  Mazgaj za piękne dekoracje choinkowe. Jak najjaśniej świeć choinkoMałym córkom,Małym synkom,Dużym tatom,Mamom bliskim,Świeć choinko, świeć nam wszystkim! …

Kontynuuj czytanie

W meksykańskim klimacie

29 listopada klasy 2a, 2b, 3a, 4a i 4c miały okazję obejrzeć spektakl pt. „Zorro” w Teatrze Dormana w Będzinie. Sztuka wzbudziła wiele emocji, czego dowodem była chęć, sporej grupy naszych uczniów, obejrzenia jej jeszcze raz.

Andrzejki

W tym roku szkolnym klasa 2a została zaproszona przez Przedszkole Miejskie Nr 12 na tradycyjne andrzejkowe wróżby. Było magicznie i smacznie! Dziękujemy Paniom z grupy „Tygryski” za trud włożony w przygotowanie tego wydarzenia.