10 maja 2024 archive

Sukces

Dwa duety uczniów z klasy 2b wzięły udział w corocznym konkursie wokalnym „Płyń głosie po rosie”, organizowanym przez Państwową Szkołę Muzyczną w Jaworznie. Katarzyna Pawlak i Mikołaj Boborowski zajęli II miejsce z drugim duetem Aleksandrą Czmer i Igą Kochańską.

Konkurs

W dniu 9 maja 2024r. uczniowie klasy 3a – Jędrzej Ćwiertnia, Bartłomiej Jaroch, Timur Serveta i Remigiusz Szuster zmagali się z zadaniami w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Puchacz Piotr. Organizatorem konkursu jest Mathrider. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

Sukces

Zespół Wesoła Gromada z klasy 3a, w składzie: Aleksandra Dziubanik, Anastazja Sipa, Anastazja Ślusarczyk, Klara Szczęch i Ryszard Wojdyła otrzymali wyróżnienie w Miejskim Konkursie Jaworuś – Jaworek. Uczniowie zaprezentowali piosenkę pt. ” Krecik – zielony ma berecik”. Gratulacje dla młodych wokalistów!!!