29 września 2024 archive

Dzień Jabłka

27 września cała nasza szkoła świętowała Dzień Jabłka, który jest jednym z najpopularniejszych owoców w naszym kraju. W tym dniu uczniowie klas 1-3 przebierały się za ten pyszny owoc, natomiast klasy starsze przynosiły jabłka lub ciasta z jabłkami na lekcje wychowawczą, by uczcić ten dzień. W tym dniu było smacznie, zdrowo, kolorowo.

Dzień Szpilek

W naszej szkole nauczycielki i mamy naszych uczniów zaangażowały się w akcję Dzień Szpilek. Akcja noszenia szpilek 25 września to tylko pretekst do niesienia pomocy innym. W tym dniu należy założyć szpilki, zrobić zdjęcia, umieścić je na fb lub instagram i podpisać #DzienSzpilek. Za każe dodane zdjęcie na rzecz fundacji Alivia wpływa 2 zł .

Konferencja naukowa o bezpieczeństwie

Reprezentanci  naszej szkoły wzięli udział w konferencji naukowej pt. Bezpieczeństwo – perspektywy wielorakie. Na tym spotkaniu były omówione następujące zagadnienia: