17 października 2024 archive

Rozstrzygnięcie konkursu na przebranie za jabłko.

Z okazji Dnia Jabłka w naszej szkole dla dzieci z klas I-III został zorganizowany konkurs na przebranie za jabłko. Miło nam poinformować, że jury w składzie  organizator konkursu mgr Elżbieta Leja, członek komisji mgr Karolina Sieprawska oraz mgr Sylwia Walasik po burzliwych obradach przyznały następujące miejsca: I miejsce otrzymuje : Aleksander  Poczesny, Miron Setlak II …

Kontynuuj czytanie

#SprzątamyDlaPolski

Nasza szkoła kolejny raz przystąpiła do ogólnopolskiej akcji sprzątania okolicznych terenów. W tym roku w akcji uczestniczyli uczniowie klas: 1a, 1b oraz 3a. Brawo dla Was!

Las jesienią

Uczniowie klasy 3a, korzystając z uroków jesiennej pogody, wybrali się do pobliskiego lasu. Trzecioklasiści mieli okazję spotkać pana Leśniczego, który chętnie opowiedział im o poszczególnych warstwach lasu. Zdobyte informacje będą mogli wykorzystać na najbliższych zajęciach. Zupełnie niezaplanowane spotkanie okazało się ciekawą lekcją przyrody.