I miejsce w turystyce pieszej w roku szkolnym 2021/2022 – SP 15 – !

18 czerwca 2022 r. odbył się ostatni w tym roku szkolnym rajd pieszy zorganizowany przez PTTK Jaworzno. Wystartowaliśmy w Płokach, gdzie na wzgórzu mieści się Sanktuarium Matki Bożej, następnie przeszliśmy przez Rezerwat Przyrody „ Ostra Góra” i wyszliśmy w  centrum Trzebini. Krótki postój, odpoczynek i dalej udaliśmy się w trasę, która zakończyła się nad malowniczym zalewem Chechło. Piękna pogoda, woda, żaglówki uzmysłowiły nam, że już za chwilę upragnione wakacje. Na koniec, na uczestników rajdu  czekała niespodzianka, a mianowicie ogłoszenie wyników konkursu na „najlepszą szkołę w turystyce pieszej”. Nasza wspaniała „15” – kowa drużyna zajęła I miejsce w mieście. Kolejny sukces turystów z naszej szkoły, którzy bez względu na pogodę, na wczesną godzinę zbiórki, na wiele przeszkód  czekających  na trasie,  wyruszają w niezapomnianą podróż po przygodę.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w rajdach od września. Zapewniamy dobrą zabawę, wspaniały humor, obcowanie z przyrodą i miło spędzony czas w super towarzystwie. Mamy nadzieję na powiększenie naszej drużyny.