Pomóż nam zbierać Talenciaki!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Nasza szkoła bierze udział w akcji LIDL Szkoły pełne talentów. Akcja rozpocznie się 5.09.2022 r., polega na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz szkoły. Talenciaki będą odbierać klienci sieci Lidl w zamian za dokonywane zakupy. Talenciaki będą wydawane w okresie trwania akcji we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl za każde 50 złotych wydane na zakupy zawierające minimun jeden owoc lub warzywo. Talenciaki będzie można aktywować na stronie lidl.pl/szkoly, wykorzystując kod numeryczny lub skanują z nich unikalny kod QR i przypisać je do naszej szkoły. Można przekazać Talenciaki w tradycyjnej formie, wrzucając je do pudełka umieszczonego przy wejściu do szkoły. Talenciaki w ten sposób zgromadzone będziemy mogli wymieniać na atrakcyjne wyposażenie szkolne. Dodatkowo, każdy zarejestrowany Talenciak to los w Wielkiej Szkolnej Loterii, gdzie wygrać można m. in. kompletnie wyposażoną sale komputerową czy boty edukacyjne.

Liczymy na Talenciaki dla naszej szkoły!!!