Konkursy z języka angielskiego

Zapraszam do udziału w konkursie z języka angielskiego FOX, który odbędzie się 3 marca o godz. 8:00.
Konkurs wymaga od uczestników przeczytania książki w języku angielskim:
– klasa 3 i 4: „The Shepherd Boy and the Wolf”
– klasa 5 i 6: „Heidi”
– klasa 7 i 8 : „Treasure Island”
Koszt konkursu to 10 zł plus koszt książki, które będzie  zamawiać p. Burda 15 grudnia, aby uczniowie mieli czas je przeczytać. Chętne osoby proszone są o zapisywanie się do p.Burdy (do 15 grudnia)
Zapraszam do udziału!!!!
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych w języku angielskim, który odbędzie się 6 grudnia w naszej szkole na 4 godz lekcyjnej. Zgłoszenia do 29 listopada do p.Burdy i p.Wróblewskiej.

ŚWIĄTECZNA INTERAKTYWNA TABLICA BEZ PRĄDU.
Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przygotowanie interaktywnego plakatu o tematyce “Świąteczna Piosenka”. Plakaty będą zawieszone na szkolnych korytarzach.
WYMAGANIA: format A3 (poziomo), tytuł i wykonawca utworu, ulubiony fragment tekstu piosenki, grafika i kod QR do filmu na YT. Będzie super jeśli uczniowie wykorzystają link z oryginalnym teledyskiem lub link zawierający tekst. Wybór piosenki należy ustalić z nauczycielem języka angielskiego (KATARZYNA BURDA) – zależy mi, aby każdy plakat dotyczył innej piosenki.JAK ZROBIĆ KOD QR:
1. Wejdź na stronę YouTube, skopiuj link do filmu z wybraną piosenką
2. Idź na stronę: www.qr-online.pl
3. Wklej adres z YT do okienka “adres www:”
4. Kliknij: generuj kod QR
5. Pobierz jako: .jpg lub .pdf
6. Sprawdź czy kod QR działa poprawnie! Sprawdź ponownie 😉
7. Wydrukuj, wytnij i przyklej kod QR na swój plakat
8. Bądź z siebie dumny/a!

TERMIN:
Plakaty należy dostarczyć p. KATARZYNIE BURDZIE, w terminie do końca listopada.
Dodatkowe pytania można śmiało zadawać w szkole.
POWODZENIA!!!!