Wycieczka

W dniu 27 kwietnia odbyła się wycieczka edukacyjna dla uczniów z klas 2a i 3b. Celem był relaks i dobra zabawa w Funzeum – Muzeum Światła i Koloru, gdzie sztuka i nauka spotykają się z dobrą zabawą.

Mieliśmy możliwość dowiedzieć się, czym jest pryzmat i co nie jest kolorem. Dzieciaki wspaniale bawiły się w otoczeniu mnóstwa kolorów i pięknych zaskakujących aranżacji. Odwiedziły fluorescencyjny las, pokój nieskończoności, kryształową komnatę, salę księżycową wraz z planetami. Miały okazję pograć na pianinie podłogowym o długości 12 metrów. W Fanzeum uczniowie mogli ożywić pokolorowaną przez siebie w interaktywnym akwarium.  Zwiedzanie dostarczyło nam niezapomnianych przeżyć, mieliśmy okazję, by puścić wodze fantazji. To była wspaniała wycieczka.