Pasowanie pierwszoklasistów

W piątek 13 października 2023 roku w naszej szkole odbyła się Uroczystość Pasowania na Uczniów klasy pierwszej. Długo wyczekiwane wydarzenie, podczas którego uczniowie klas pierwszych mogli zaprezentować występ artystyczny i pochwalić się swoimi zdolnościami recytatorskimi oraz wokalnymi.Dzieci wspaniale udowodniły, że zasługują na to, by zostać prawdziwymi uczniami. Po ślubowaniu Pani Dyrektor Marta Kaszuba dokonała aktu pasowania na ucznia, dotykając dużym ołówkiem ramienia każdego pierwszoklasisty. Następnie prawdziwym już uczniom klas pierwszych, zostały wręczone upominki. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich. W szczególności pierwszakom, ale i całej społeczności uczniowskiej życzymy owocnego i spokojnego roku szkolnego 2023/2024.