70 lat Oddziału PTTK w Jaworznie

21 października 2023 r. w sali teatralnej ATElier Kultury w Jaworznie odbył się Jubileusz 70-lecia Oddziału PTTK  w Jaworznie. Podczas tej uroczystości przedstawiono historię działalności oddziału, której częścią jest również Szkoła Podstawowa nr 15 . Od wielu już lat uczniowie i rodzice uczęszczający na rajdy  zdobywają puchary za zajęcie I miejsca w mieście w turystyce pieszej. Podczas uroczystości wręczono wiele odznaczeń i dyplomów dla zasłużonych członków PTTK, nauczycieli i przyjaciół oddziału. Zarząd Główny PTTK jako wyraz szczególnego uznania, za pomoc i współdziałanie przyznał DYPLOM HONOROWY PTTK Szkole Podstawowej nr 15 im. Jana Brzechwy w Jaworznie oraz pani Annie Monsior dyplom za zasługi w upowszechnianiu turystyki i krajoznawstwa.