III MIEJSCE W MIEŚCIE !

SUKCES LEKKOATLETÓW z „15”

W dniach 20,21,27 i 28 listopada 2023r. odbyły się Drużynowe Halowe Mistrzostwa Jaworzna Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce. W tych zawodach wzięło udział około 60 najlepszych sportowców z naszej szkoły z klas I-VIII. Przez 4 dni uczniowie zmagali się w konkurencjach lekkoatletycznych tj. bieg krótki, bieg średni, rzut piłka lekarską, skok w dal z miejsca oraz w sztafecie. Sportowcy byli podzieleni na kategorie dziewcząt i chłopców oraz kategorie wiekowe: klasy I-II, III-IV,V-VI oraz VII-VIII.

W klasyfikacji generalnej uczniowie SP 15 zajęli III miejsce w mieście. Ten sukces był możliwy dzięki zaangażowaniu wszystkich startujących, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę i zdobywali cenne punkty. Na podium reprezentanci SP 15 stanęli 19 razy. Oto wyniki:

MiejsceNazwisko i imięklasakonkurencja
IBożek Kacper4bbieg krótki
IRyziński Bartosz4brzut p. lekarską
IGawęcka Hanna4abieg średni
IHajdaś Szymon7bbieg średni
IIWyszowski Jakub4bbieg średni
IIRzędzicka Agata5cbieg średni
IIUrbanik Zofia7cbieg krótki
IIKuźnia Mikołaj8abieg średni
IISzymocha Adam5bbieg średni
IIBoryczka Tymoteusz, Jaromin Filip, Kalinowski Jakub, Radko Szymon2a,2bsztafeta
IIRyziński Bartosz, Bożek Kacper Żurawik Tymoteusz, Żak Eryk4a,4bsztafeta
IIIKalinowski Jakub2bskok z miejsca
IIIBoryczka Tymoteusz2bbieg krótki
IIIŻurawik Tymoteusz4abieg średni
IIIZymonik Lena4arzut p. lekarską
IIIOlas Dominik7bbieg krótki
IIIRzędzicka Agata, Wysocka Julia Mazgaj Aleksandra, Gawęcka Hanna4a,4c,5csztafeta
IIIPłoszaj Jakub, Niżyński Julian Szymocha Adam, Musiał Karol5bsztafeta
IIITarasek Szymon, Steczek Mateusz Mazurek Szymon, Olas Dominik7b,8asztafeta

Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!