Pomagamy

W naszej szkole zorganizowana została zbiórka materiałów papierniczych i biurowych dla dzieci z Powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej mieszczącej się na ulicy Hetmańskiej w Jaworznie. Młodzież z SP 15 wraz z wychowawcami zgromadziła artykuły potrzebne każdemu uczniowi. Były między innymi zeszyty, bloki rysunkowe, długopisy, plastelina, farbki, kleje czy flamastry.

Wszystkie zebrane przybory przekazane zostały przez naszych nauczycieli na ręce wychowawcy  placówki z życzeniami „Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka dla małych i dużych  wychowanków ośrodka”.

Akcja ta przyjęta została z zadowoleniem całej kadry pedagogicznej placówki a przede wszystkim jej wychowanków.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom i liczymy na Was w kolejnej charytatywnej akcji.