Strzał w dziesiątkę!

Dzień Chłopaka w klasie 5c odbył się w nietypowym miejscu. Uczniowie wybrali się do centrum strzeleckiego HUBERTECH w Jaworznie. Tutaj mogli skorzystać ze 100 metrowej osi karabinowej oraz z wyposażonych w różne rodzaje broni stanowisk z tarczociągiem. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa uczniowie strzelali do tarcz. Ich wyniki były imponujące – trafienie w „10”, zdarzało się dość często. Być może wśród młodych strzelców jest jakiś ukryty talent i wyrośnie z niego przyszły mistrz olimpijski. Po głównej atrakcji na uczniów czekały na grillu kiełbaski oraz zabawy integracyjne. Spacer przez las do szkoły był okazją do odwiedzenia pomnika ofiar terroru komunistycznego więzionych, zamordowanych i zmarłych w latach 1945- 1956 w Centralnym Obozie Pracy w Jaworznie. Ten dzień – pełen atrakcji – dał uczniom możliwość spędzenia czasu w swoim towarzystwie, lepszego poznania i zintegrowania się z zespołem klasowym oraz rozwój nowych zainteresowań i pasji.