22 października 2021 archive

Projekt

W bibliotece szkolnej utworzono kącik patriotyczno – historyczny. Ma to związek z przystąpieniem naszej szkoły i nauczycieli historii do projektu, który ma na celu przygotowanie uczniów do uczczenia czterdziestej rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

„W POSZUKIWANIU GWARKÓW OLKUSKICH ”

16 października 2021 r. odbył się kolejny rajd pieszy zorganizowany przez PTTK w Jaworznie. Tym razem wędrówkę rozpoczęliśmy w Bukownie. Przeszliśmy przez Starczynów, Pomorzany, aż do Olkusza. Tutaj zabawiliśmy się w detektywów i szukaliśmy 18 postaci gwarków olkuskich. Każda z nich jest inna i opowiada o różnych aspektach historii miasta. Wszystkie figurki tworzą „Srebrny szlak …

Kontynuuj czytanie

Ślubowanie

14 października w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów z klasy pierwszej. Trzymamy kciuki za pierwszoklasistów. Życzymy, aby każdy dzień w naszej szkole był dla nich powodem do radości i obfitował w sukcesy.